Studijní referentka / studijní referent kabinetu studia jazyků

Kabinet studia jazyků Ústavu pro jazyk český AV ČR hledá studijní referentku / studijního referenta (smlouva na dobu určitou zástup za RD).

Náplň práce

  • organizace jazykových kurzů (přihlašování, rozvrhy, vedení docházky atd.)
  • komunikace s posluchači a lektory
  • administrativní a technická podpora lektorů
  • vedení příruční knihovny
  • případně úprava webových stránek

Požadavky

  • střední vzdělání s maturitou
  • organizační schopnosti (zkušenosti výhodou)
  • schopnost samostatné práce
  • pokročilá znalost PC a další techniky (schopnost samostatného řešení technických problémů menšího rozsahu; koordinace oprav s IT při závažnějších problémech)
  • dobrá znalost MS Excel, příp. také MS Access
  • minimálně střední pokročilost AJ slovem i písmem (B1-B2) – schopnost domluvit se se zahraničními posluchači a lektory
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v dobrém kolektivu v centru Prahy
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další výhody
  • jazykové kurzy zdarma

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: skarkova@langdpt.cas.cz. Vyhrazujeme si právo neodpovídat na nabídky, které nesplní výše uvedené požadavky.

21. 11. 2017